Andrea (kryolipolýza, lymfodrenáž, oxygenoterapia)

Odborný pracovník

Pôsobí, ako odborný pracovník poskytujúci poradenstvo v oblasti zdravej výživy a neinvazívneho chudnutia. Je vyškolená, ako odborníčka v aplikácii kryolipolýzy, lymfodrenáže a oxygenoterapie. Profesionálnym prístupom Vám pomôže spoločne identifikovať konkrétne potreby a najlepšie možnosti liečby.

Daniela

PHI-LINGS a Phiremoval Artist 

Philings a Phiremoval ARTIST s odbornou praxou.  Profesionálny prístup pri ostránení širokej škály tetovaní, anti-  age služieb a odbornej konzultácie.

 

Peter (psychológ)

Klinický psychológ, psychoterapeut

Vyštudoval odbor psychológia na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave. Má ukončené aj vysokoškolské vzdelanie na Fakulte humanitných a prírodných vied  Prešovskej univerzity. Počas štúdia psychológie pracoval v oblasti krízovej intervencie pre UNICEF. Atestoval v odbore klinická psychológia. Je absolventom  dlhodobého terapeutického výcviku kognitívno – behaviorálnej terapie. Má certifikát v oblasti používania hypnózy a relaxačných techník, ako aj praktizovania neurofeedback a biofeedback metód. Od roku 2007 pracuje ako interný zamestnanec v  Psychosociálnom centre Prešov ako klinický psychológ, hypnoterapeut a neurofeedback terapeut.

Ako psychoterapeut a hypnoterapeut Vám pomôže sa zbaviť prebytočných kíl a neprimeranej chuti na jedlo pomocou hypnózy a iných psychologických metód.

Phone: 0918 361 129
0

Your Cart