Andrea (kryolipolýza, lymfodrenáž, oxygenoterapia)

Odborný pracovník

Pôsobí, ako odborný pracovník poskytujúci poradenstvo v oblasti zdravej výživy a neinvazívneho chudnutia. Je vyškolená, ako odborníčka v aplikácii kryolipolýzy, lymfodrenáže a oxygenoterapie. Profesionálnym prístupom Vám pomôže spoločne identifikovať konkrétne potreby a najlepšie možnosti liečby.

Marián (masáže)

Odborný pracovník

Profesionálny masér s odbornou praxou v najznámejších relaxačných zariadeniach. K svojej práci využíva viacero techník masáže, od klasickej až po masáže lávovými kameňmi. Poskytuje tiež aj reflexnú terapiu pohybového aparátu.

Peter (psychológ)

Klinický psychológ, psychoterapeut

Vyštudoval odbor psychológia na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave. Má ukončené aj vysokoškolské vzdelanie na Fakulte humanitných a prírodných vied  Prešovskej univerzity. Počas štúdia psychológie pracoval v oblasti krízovej intervencie pre UNICEF. Atestoval v odbore klinická psychológia. Je absolventom  dlhodobého terapeutického výcviku kognitívno – behaviorálnej terapie. Má certifikát v oblasti používania hypnózy a relaxačných techník, ako aj praktizovania neurofeedback a biofeedback metód. Od roku 2007 pracuje ako interný zamestnanec v  Psychosociálnom centre Prešov ako klinický psychológ, hypnoterapeut a neurofeedback terapeut.

Ako psychoterapeut a hypnoterapeut Vám pomôže sa zbaviť prebytočných kíl a neprimeranej chuti na jedlo pomocou hypnózy a iných psychologických metód.