Vitajte na Bellevue clinic

Naša klinika je unikátnym spojením troch faktorov, tela-duše a krásy v rámci jedného centra.  Hlavnou ideológiou je ponúknuť možnosť zlepšiť stravovacie návyky a priviesť telo k zdravšiemu životnému štýlu. Vypracovali sme unikátny program redukcie hmotnosti, ktorý rieši problém nadváhy komplexne od fyziologickej, až k psychologickej stránke.

V spolupráci s tímom psychológov sa pokúsime nájsť príčinu nerovnováhy Vášho tela a pomocou účinnej hypnoterapie zmeniť Vaše myslenie naplánovaním novej stratégie, ktorá vedie k lepším stravovacím návykom. Pomocou najmodernejšej technológie diagnostického prístroja Inbody urobíme celkovú analýzu Vášho tela, na základe ktorej Vám budeme môcť odporučiť správny jedálny lístok, s odporúčaním aj na doplnky ku strave. Dozviete sa aj, aké pohybové aktivity sú pre Vaše telo z hľadiska udržania kondície a zdravia najideálnejšie.

Klinika disponuje viacerými oddeleniami, kde na jednom z nich môžete vyskúšať aj veľmi účinnú a bezbolestnú liposukciu – kryolipolízu. Ide o neinvazívny kozmetický zákrok  založený na  spúšťaní procesu prirodzeného odumierania tukových buniek pôsobením vysoko precíznej zmrazovacej technológie. Odumreté bunky sú následne z tela odstránené lymfatickým systémom, ktorý podporíme lymfodrenážou.

Na prekysličenie mozgu a celého organizmu využívame Oxygenoterapiu, tzv. liečbu kyslíkom. Táto liečebná a regeneračná metóda je založená na inhalácii primeraných dávok kyslíka. Váš organizmus vďaka tejto procedúre dostane vysoko koncentrovaný kyslík, čím  zlepšíme účinok obranných mechanizmov a urýchlime rast a regeneráciu mozgových buniek. Terapia je určená na čiastočnú aj celkovú regeneráciu organizmu na bunkovej úrovni.

Aby Vaša pleť bola ešte krajšou, príťažlivejšou a hlavne zdravšou, prostredníctvom prístroja Oxy Spa liečime pleť prostredníctvom kyslíka a iných komplexných výživných látok. Tie pleť vypnú, hydratujú, zjemnia vrásky a odstránia nezdravo bledý odtieň pokožky. Inými slovami, spomalia proces starnutia a pomôžu stimulovať tvorbu kolagénu doplnením vlhkosti a výživy. Vaša pleť bude jasnejšou, vitálnou a bude pôsobiť sviežo.

Pri kozmetických ošetreniach používame prvotriednu profesionálnu kozmetiku ProfiDerm.

Moderné technológie, priateľský prístup a odborné odporúčania sú benefitmi, ktoré prispejú k celkovému pohodliu u nás.

Čas, ktorý u nás strávite Vás presvedčí, že každý z nás má právo na chvíľu pre seba, chvíľu venovanú len Vám. Tešíme sa na Vás…

kolektív Bellevue clinic

Phone: 0918 361 129
0

Your Cart