CM Slim

Zbav sa tukov a rysuj svaly súčasne

Vysoko intenzívny elektromagnetický svalový tréning

Konturovanie tela NOVEJ GENERÁCIE

CM Slim (Contour Master) je ďalšia generácia neinvazívneho riešenia na tvarovanie postavy, klinicky preukázané, že zvyšuje svalovú hmotu a znižuje tuk.

 

Vysoko intenzívny elektromagnetický svalový tréning (HI-EMT), zameraný na brucho, zadok, ruky a nohy, stimuluje sval pomocou intenzívneho sústredeného elektromagnetického poľa, aby spevnil, spevnil a vytvaroval telo bez nepohodlia alebo prestojov.

 

Len jedno 30-minútové ošetrenie spôsobí 30 000 cielených svalových kontrakcií pre dokonalý tréning bez potenia.

AKO TO FUNGUJE

HI-EMT dodáva vysoko intenzívnu sústredenú elektromagnetickú energiu, ktorá prechádza cez dermálne a subkutánne vrstvy do cieľovej svalovej skupiny.

To stimuluje tisíce kontrakcií na posilnenie a zvýšenie svalov pre lepšiu definíciu, tón a vytrvalosť.

Kontrakcie tiež spúšťajú uvoľňovanie voľných mastných kyselín, ktoré rozkladajú lokalizované tukové usadeniny prostredníctvom bunkovej apoptózy.

UNIKÁTNYCH 7 TESLA, DUÁLNA APLIKÁCIA UCHYTENIA SA ZACIELI NA VAŠE OŠETROVANÉ PLOCHY NA JEDNOM SEDENÍ.

CIELENÉ LIEČEBNÉ PROGRAMY

Contour Master ponúka rad prispôsobených cvičebných programov pre mužov a ženy zameraných na budovanie svalov a spaľovanie tukov.

Intenzívny kurz 4 až 6        30-minútových sedení s frekvenciou 2 až 3x týždenne prinesie optimálne výsledky. Odporúča sa aj priebežná udržiavacia liečba.

VPLYV NA SVALY

HI-EMT využíva špecifický rozsah frekvencií, ktoré nútia svaly udržiavať stiahnutý stav na niekoľko sekúnd. Pri opakovanom vystavení týmto podmienkam vysokej záťaže sa svalové tkanivo musí prispôsobiť. Štúdie ukazujú, že jeden až dva mesiace po ošetrení HI-EMT sa priemerná svalová hmota zvýši o 18 % a lokalizovaný tuk sa zníži o 21 %.

PREČO CMSLIM CONTOUR MASTER?

SKUTOČNÍ ĽUDIA SKUTOČNÉ VÝSLEDKY

V čom je CMslim výnimočný

Pri normálnom cvičení (dobrovoľné svalové kontrakcie) sa svaly medzi každou akciou uvoľňujú, pretože centrálny nervový systém nemá schopnosť signalizovať ďalší impulz, pokiaľ je človek stále v činnosti. Maximálne „dobrovoľné“ kontrakcie sú najvyšším stupňom napätia, ktoré je možné za normálnych podmienok vytvoriť a udržať. Vo všeobecnosti sa využije „len“ 30% schopností svalov. CMSlim™ vytvára supra-maximálnu svalové kontrakcie prostredníctvom elektromagnetických impulzov, nezávislé od funkcie mozgu, ktoré rýchlym tempom neumožňujú relaxačnú fázu. Supra-maximálne kontrakcie produkované zariadením CMSlim využijú 100% svalovej schopnosti a 100% času, čo neuveriteľne zvýši fyziologické zaťaženie potrebné pre rast svalov.    

Strata lokalizovaného tuku

Ošetrenie tela CMSlim má tiež vplyv na tuk prirodzeným účinkom metabolizmu. Svaly potrebujú energiu na vytváranie kontrakcií. Keď sú vyčerpané, katabolické procesy v tele prebiehajú vo forme lipolýzy, tj. rozpadu uložených tukových buniek na voľné mastné kyseliny a glycerol. Tieto uvoľnené molekuly pôsobia ako zdroj energie pre zvýšenú svalovú aktivitu a telesný metabolizmus.

Výsledok?

Supra-maximálne kontrakcie nútia sval prispôsobiť sa a vytvoriť nové svalové a proteínové vlákna; to vedie k zvýšeniu svalovej hustoty a objemu, čo následne vedie k svalovému tonusu. Lokalizovaný tuk sa odporúča odbúravať uvoľňovaním mastných kyselín, čo vedie k celkovému štíhlejšiemu profilu.

Proces aplikácie

často kladené otázky

Väčšina ľudí by opísala liečbu ako neobvyklú, ale príjemnú a rozhodne nebola označená ako bolestivá. Svalové kontrakcie nebudete mať pod kontrolou, pretože budú nedobrovoľne stimulované pulzom, a preto sa môžete cítiť nezvyčajne. Intenzita ošetrenia sa postupne buduje počas celého ošetrenia. Počas liečby nezažijete pocit námahy a vaše svaly sa následujúci deň pravdepodobne budú cítiť unavené, ale nie týrané.

Ako každá lekárska intervencia, s liečbou CMSlim sú spojené potenciálne riziká, tieto sú však miernej povahy, ako napríklad veľmi malá ružovkastosť, keď sú aplikátory položené na pokožku. V rámci konzultácie vám tieto informácie poskytnú podrobnejšie informácie, než sa rozhodnete pokračovať v akejkoľvek liečbe. 

Kedy je potrebné sa aplikácii zdržať :

– tehotenstvo

– ak pacient necíti tepelné zmeny

– pacient s poruchou zrážanlivosti krvi alebo so sklonom ku krvácaniu

– hypertenzívny pacient (ak má pacient implantát, kardiostimulátor alebo iný umelý orgán vo vnútri tela)

– popáleniny

– pacient s podozrením na závažné infekčné ochorenie alebo iné ochorenie

– pri užívaní liekov na potlačenie zvýšenej teploty

– pri zápale kĺbov a kostí

– hnisanie mäkkých tkanív

– pacienti s anamnézou, ako je epilepsia

– rakovinové lézie nad alebo v blízkosti centier rastu kostí, nádor

– tuberkulóza

 

Poznámka:

– Nie je dovolené používať aplikátory na hrudník a hornú časť chrbta alebo krížiť cez srdce
– Nie je dovolené mať pri sebe vodivý materiál, príp. aplikovať na miesta s tetovaním
– Ak máte chronické ochorenie, poraďte sa pred aplikáciou so svojím lekárom

Aby ste hyperstimulovali biologickú reakciu na zmenu, budete potrebovať počiatočný cyklus 4-6 ošetrení počas 2 týždňov. Akýkoľvek úbytok tuku v ošetrovanej oblasti je trvalý, ale ostatné tukové bunky môžu rásť, ak nedodržiavate zdravú výživu a životný štýl. Odporúčame udržiavať svalový tonus a silu pri jednorazových ošetreniach najmenej 6x mesačne.

Mnoho pacientov pociťuje zlepšenie svalovej sily už po jednom ošetrení, ale najlepšie výsledky uvidíte približne po mesiaci po 4-6 ošetreniach dodaných počas 2 týždňov.

Účinok trvania sa môže líšiť od osoby a závisí od vašej stravy a úrovne aktivity.

Pri klasickom cvičení stimulácia spôsobuje obnovu a opravu svalového tkaniva, výsledkom čoho sú silnejšie a pevnejšie svaly. Pacienti pociťujú rovnakú bolesť aj po aplikácii CMSLIM.  

Áno, aj keď tieto otázky budú podrobnejšie prediskutované počas konzultácie:
– Vyhnite sa cvičeniu 24 hodín po ošetrení tela CMSlim
– Vyvíjajte vedomé úsilie, aby ste zostali hydratovaní a jedzte diétu s nízkym obsahom cukrov a vysokým obsahom bielkovín, aby ste podporili svoje telo v regenerácii.

Ošetrenia tela na kontúrovanie CMSlim sú „trvalé“, ale môžu byť považované za „trvalé“ iba vtedy, ak sa zaväzujete zostať zdraví diétou a cvičením alebo budete pokračovať v udržiavacích kúrach CMSlim. Ak sval nepoužijete, stratíte ho. Je to podobné, ako keď si zacvičíte v posilňovni, aby ste dosiahli svoje ciele (aj keď rýchlejšie), a potom prestanete cvičiť a budete jesť nezdravé jedlo; váš sval bude slabší a obalený novou vrstvou tuku. Preto sa odporúča udržiavať zdravý životný štýl a rezervovať si ošetrenia CMSlim najmenej 6x mesačne.

Ak chcete pochopiť, ako sval rastie, potrebujete tri veci: 1.intenzívna stimulácia, 2.výživa a  3.odpočinok
Samotný proces poskytuje, iba bod 1 a to stimuláciu. Pre najlepší výsledok sa odporúča držať diétu s vysokým obsahom bielkovín a celkové množstvo prijatých kalórií by malo byť nižšie, ako bazálna kalória osoby. Pri strate tuku, nebude mať telo dostatok kalórií a na vybudovanie svalov by malo mať Vaše telo kalorický prebytok. Ale ak ste ešte len na začiatku a vaše telo nie je dostatočne „zaškolené“, všetko sa odohráva v rovnakom čase.

Budovanie svalov a strata tuku súčasne je konečným cieľom aplikácie CMSLIM. Znie to ako nemožné, ale v skutočnosti uvidíte výsledky.

Prihláste sa na odber noviniek

BELLEVUE CLINIC NEWSLETTER

Boli ste úspešne prihlásení na odber! Ops! Niečo sa pokazilo, skúste to znova.

BELLEVUE CLINIC s.r.o

VAJANSKÉHO 5684/21, 080 01 Prešov

info@bellevueclinic.sk

+421//918/361 129

IČO: 51068931, DIČ: 2120580418