o nás

"Krása je postoj a nie tajomstvo"

Klinika je unikátnym spojením troch faktorov, TELA, DUŠE a KRÁSY v rámci jedného centra.  Hlavnou ideológiou je ponúknuť možnosť zlepšiť stravovacie návyky a priviesť telo k zdravšiemu životnému štýlu. Vypracovali sme unikátny program redukcie hmotnosti, ktorý rieši problém nadváhy komplexne od fyziologickej, až k psychologickej stránke.

O klinike

BellevuClinic je inovatívna klinika, ktorá sa môže pochváliť moderným vybavením na neinvazívne ošetrenie tváre aj tela a tiež skvelým a skúseným tímom odborníkov.

Teplo a dôvera

Rozumieme myšlienke, ktorá je súčasťou rozhodnutia o kozmetickom ošetrení. Ako zákazník chcete poznať postupy ošetrení, ako aj medzi zákazníkmi jej dôveryhodnosť. Určite to vyžaduje viac premýšľania, ako len napr. rozhodnúť sa, kde strávite dovolenku alebo v ktorom obchode urobíte väčší nákup. Preto je pohodlie a dôvera, ktorú k nám naši klienti cítia, pre nás veľmi dôležitá.

Kľud a relax

V okamihu, keď vstúpite na našu kliniku, pocítite upokojujúce a relaxačné účinky prostredia. Avšak hlavnou ingredienciou, vďaka ktorej sa ľudia, ktorí prechádzajú našimi dverami, cítia pohodlne, je náš tím odhodlaných a starostlivých odborníkov. Naša pozornosť venovaná detailom a zameranie na bezpečnosť a potreby klienta sú to, čo nám umožnilo vybudovať si lojálnu klientsku základňu, ktorá sa vracia na našu kliniku pre ďalšie návštevy.

Pohodlie a relax

Ponúkame viacero ošetrení a procedúr, ako je Kryolipolýza®, Lymfodrenáž, Botox® Cosmetic, phiremoval, microneedling, oxygenoterapiu a ďalšie. Moderné technológie, priateľský prístup a odborné odporúčania sú benefitmi našej kliniky. Pomôžeme Vám vylepšiť váš imidž, aby ste sa vo svojej vlastnej koži cítili príjemne a mali dôveru prežiť svoj život v jeho najväčšom potenciáli.

Čas, ktorý u nás strávite Vás presvedčí, že každý z nás má právo na chvíľu pre seba, chvíľu venovanú len Vám. Tešíme sa na Vás…

kolektív Bellevue clinic

Náš odborný tím

Sme hrdí na to, že môžeme poskytovať profesionálnu starostlivosť pre každého z Vás. Náš tím je nielen dobre vyškolený a certifikovaný, ale aj osobný a pozorný. Ponúkame príjemné prostredie, kde sa budete cítiť príjemne.

Andrea

Odborný pracovník

Pôsobí, ako odborný pracovník v oblasti kryolipolýzy, lymfodrenáže a oxygenoterapie a taktiež poskytujúci poradenstvo v oblasti zdravej výživy a neinvazívneho chudnutia. Profesionálnym prístupom Vám pomôže spoločne identifikovať konkrétne potreby a najlepšie možnosti liečby.

Daniela

Phi-lings /Phiremoval artist

„Kozmetický“ umelec s odbornou  praxou. Profesionálny prístup pri odstraňovaní širokej škály tetovaní, anti-age služieb a odbornej konzultácie.

Peter

Klinický psychológ a psychoterapeut

Vyštudovaný v odbore psychológia. Atestovaný v odbore klinická psychológia, absolvent výcviku kognitívno – behaviorálnej terapie. Klinický psychológ, hypnoterapeut a praktik v oblasti neurofeedback a biofeedback metód.  

Dominik

Lekár

Vyštudovaný v odbore psychológia. Atestovaný v odbore klinická psychológia, absolvent výcviku kognitívno – behaviorálnej terapie. Klinický psychológ, hypnoterapeut a praktik v oblasti neurofeedback a biofeedback metód.  

BELLEVUE CLINIC s.r.o

VAJANSKÉHO 5684/21, 080 01 Prešov

info@bellevueclinic.sk

+421//918/361 129

IČO: 51068931, DIČ: 2120580418