služby

Definuj krásu, definuj seba...

Ako nechirurgické zariadenie ponúkame svojim klientom vysokú profesionalitu a liečebnú hodnotu.

U nás veríme, že ošetrenia by nemali byť zahalené nejasnou vedou a vysokými cenami. Je nám potešením ponúkať procedúry v uvoľnenej atmosfére a nechať vaše telo rozmaznávať našimi odborníkmi, zatiaľ čo vaša myseľ je v pokoji, spokojná, že dostávate tú najlepšiu dostupnú procedúru. Bojujete so základnou starostlivosťou o pleť alebo skúmate najlepšie spôsoby, ako sa čo najskôr a najefektívnejšie zbaviť nadbytočných kilogramov? Možno sa len pýtate, o čom je botoxová revolúcia. Radi vám naplánujeme konzultáciu.

Vďaka profesionalite a službám v BellevueClinic, keď nás naši zákazníci navštívia kvôli jednému druhu ošetrenia, často zistia, že by sa k nám radi vracali znova a využili celý rad ďalších služieb v oblasti zdravia a krásy. Ponúkame aj darčekové poukážky, ktoré možno použiť ako osobné alebo obchodné darčeky. 

PHIBROWS

Krásne obočie je konečnou bodkou za vaším vzhľadom. Formuje vašu tvár a zvýrazní vašu osobnosť. Je takmer magické, ako dobre tvarované obočie otvorí oči a rozžiari vašu prirodzenú krásu.Úpravou obočia zintenzívnite pohľad a  zvýrazniť oči.

PHIBROWS

Krásne obočie je konečnou bodkou za vaším vzhľadom.

MICRONEEDLING

Microneedling alebo kolagénová indukčná terapia. Revolučná procedúra, ktorej cieľom je napnúť, zdvihnúť a omladiť pokožku. Redukujte jemné linky a vrásky, vyplňte objem tváre a zmiernite jazvy po akné. Skvelá kúra na revitalizáciu pokožky.

MICRONEEDLING

OSVIEŽTE A OMLADNITE!

MICROBLADING

Manuálna zručnosť semipermanentného kreslenia obočia. Vhodná pre klientky, ktoré chcú upraviť aktuálny tvar obočia, dodať obočiu objem alebo vyplniť riedke miesta. Ideálna aj pre klientky bez chĺpkov na obočí, nakoľko vytvoríme nové a  krásne obočie.

MICROBLADING

Pre nové, krásne a prirodzene vyzerajúce obočie.

Prihláste sa na odber noviniek

BELLEVUE CLINIC NEWSLETTER

Boli ste úspešne prihlásení na odber! Ops! Niečo sa pokazilo, skúste to znova.

BELLEVUE CLINIC s.r.o

VAJANSKÉHO 5684/21, 080 01 Prešov

info@bellevueclinic.sk

+421//918/361 129

IČO: 51068931, DIČ: 2120580418