HypnoterapiaAll You Need to Know about the Protein Power Diet

 Nejde len o kilogramy, chudnite hypnózou

 

 

Zavrite oči a predstavte si, ako neodolateľné chute na maškrty jednoducho miznú. Predstavte si deň, počas ktorého jete len to, čo je pre vás zdravé. Predstavte si, ako sa čísla na váhe znižujú bez toho, aby ste drasticky menili svoj životný štýl a vy sa cítite vo svojom tele skrátka skvele! Čo na to hovoríte? Páči sa vám táto predstava? Ak chcete aby sa stala skutočnosťou, zaraďte do svojho jedálnička hypnózu. Práve chudnutie hypnózou sľubuje na prvý pohľad neuveriteľné výsledky.

Čo hypnoterapia je

Hypnoterapia je forma liečby, pri ktorej sa pacienti vyrovnávajú so svojimi problémami. Ako je už z názvu zrejmé, pri liečbe sa využíva hypnóza. Pomocou nej dokáže hypnoterapia úspešne bojovať so širokým spektrom fyzických aj emocionálnych stavov. V hypnóze je telo uvoľnené, myseľ aktívna a dá sa s ňou pracovať. Vtedy sa uvoľnia z podvedomia skryté rezervy a vhodnými sugesciami sa dajú odstrániť – „preprogramovať“ traumatizujúce stavy človeka. Človek v hypnóze je vedený prostredníctvom sugescií k pozitívnym zmenám v jeho živote. Terapia je zameraná na odstránenie negatívnych faktorov. Zmena je trvalá a klient získa silu správne sa rozhodovať, čo mu výrazne skvalitní život. Hypnoterapia je aj cestou, ako sa zbaviť nadbytočných kilogramov a upraviť svoj jedálny lístok raz a navždy.

Chudnutie Hypnózou funguje

hypnotherapy-techniques

 Všetci vieme, že ak chceme schudnúť, potrebujeme sa viac hýbať a menej jesť. Vyzerá to jednoducho, no napriek tomu sa len málokto z nás môže pochváliť postavou super atléta s ideálnymi mierami. Dôvodom vašich prebytočných kíl môže byť práve nadmerný náklad, ktorý si veziete vo svojom podvedomí. Ak je totiž vaše podvedomie zaťažené emocionálnym nákladom, vaše snahy o chudnutie budú zbytočné. Chudnutie hypnózou vás tejto nadváhy v podvedomí dokáže zbaviť a vy si konečne začnete užívať svoju vysnenú postavu. Je ale chudnutie hypnózou naozaj spoľahlivá metóda redukcie hmotnosti?  Odpoveď znie: Áno, je .. Porovnávalo sa množstvo výskumov o chudnutí, pričom sa zistilo, že úspešnosť krátkodobého chudnutia s hypnózou je o 200% vyššia, ako pri chudnutí bez hypnózy. Zdá sa to neuveriteľné, no chudnutie hypnózou je extrémne efektívne aj pri dlhodobej redukcii hmotnosti.

Pýtate sa, ako je to možné? Vaša postava je odrazom vášho myslenia.

Všetci sme obklopení negativitou, ktorá sa na nás valí skoro zo všetkých strán. Je jednoduché začať frflať a podkopávať svoje sebavedomie. Ľudia si často hovoria, že nedokážu schudnúť, že na nich diéty nefungujú, a že tie zhodené kilá aj tak priberú naspäť. A majú pravdu! (cit. Martin Lajprík). Pretože to, na čo často myslíte sa odzrkadľuje aj vo vašom živote. Negatívne emócie vedú k tomu, že ľudia začnú jesť z nesprávnych dôvodov. Jedia, aby zahnali smútok, nudu, samotu, alebo hnev – a potom začnú mať pocity viny, ktoré celú situáciu ešte zhoršujú. Našťastie hypnóza vás vie vyslobodiť z tohto mentálneho väzenia a zastaviť tak bludný kruh emocionálneho jedenia. V momente, keď viete zmeniť to, ako o jedle rozmýšľate, dokážete zmeniť aj to, ako jete. Chudnutie hypnózou teda nie je len o redukcii hmotnosti. Chudnutie hypnózou je o vytvorení nového vzťahu k jedlu a k vášmu telu. Nestačí len strážiť si kalórie a myslieť na tréning tela. Ak chcete naozaj postavu, po ktorej túžite, začnite trénovať aj svoju myseľ! Vďaka hypnóze získavate možnosť voľby, ktorá je práve vo vašej mysli. Môžete si predsa vybrať, či tú čokoládu zjete, alebo odoláte pokušeniu a dáte si napríklad šalát.

A čo potom, nedostaví sa známy Yoyo efekt?

Ak sa vám už podarilo schudnúť, viete, že ešte nemáte celkom vyhraté. Dôležitejšie, ako schudnúť je nepribrať a je pravda, že kilá sa zvyknú často prikradnúť späť. Vy sa ocitáte znova na začiatku, navyše oslabení neúspechom. Nie je teda prekvapením, že veľkým strašiakom každej diéty je práve tzv. jojo efekt. Treba si teda položiť otázku, či zvažujete zaradenie hypnózy do boja s nadváhou. Hypnóza totiž nie je len metódou, vďaka ktorej schudnete. Chudnutie hypnózou je metóda, vďaka ktorej si svoju hmotnosť udržíte dlhodobo a nebudete sa musieť báť priberania v budúcnosti.

Ako teda schudnúť

Schudnúť môžete mnohými spôsobmi:

  • kúpite si permanentku do fitnesscentra a začnete cvičiť s osobným trénerom
  • nabehnete na novú modernú diétu a zhodíte kilá za pár týždňov/mesiacov
  • absolvujete operáciu a skoncujete s prebytočnými kilami nadobro

Žiadna metóda Vám však nezaručí to, o čo usilujete najviac. Pretože ak chcete schudnúť, máte na to určite dobrý dôvod. A pravdepodobne sa spája s tým, ako sa chcete cítiť vo svojom tele a kým sa chcete stať. V skutočnosti ide o zmenu vnímania svojej osobnosti a zlepšenie celkového životného štýlu. A na to aby ste boli so sebou naozaj spokojní, musíte začať vo svojej hlave. Určite si neuvedomujete, že aj na svoje prejedanie máte dobrý dôvod. Z nejakého dôvodu priberáte, ste leniví alebo jete nezdravo. Vaše podvedomie má na to všetko svoj dobrý dôvod. Ak budete svoju myseľ opomínať a schudne len vaše telo, dlho vám to nevydrží. Ak sa trápite diétou, no vo vašej mysli je naprogramovaná postava obézneho človeka, skôr či neskôr sa ku nej vrátite. Naším cieľom nie je len redukcia hmotnosti, ale aj také nastavenie mysle, ktoré umožní žiť šťastnejší a plnohodnotný život, ktorý povedie k trvalému zdraviu a zdravej hmotnosti.

Program „Chudnem hypnoterapiou“ 

Program obsahuje 5 stretnutí, čo obvykle postačuje na dosiahnutie očakávaných pozitívnych zmien.

Na začiatku programu sa spoločne zhodnotí Vaša situácia, odhalia sa príčiny a určia sa aktuálne faktory neželaného stavu. Okrem stravovacích návykov a pohybových aktivít preveríme aj váš emocionálny stav a psychickú nepohodu. Preskúmame dôležité oblasti vášho súčasného i uplynulého života a zistíme pôvod prežívaných negatívnych pocitov, ktoré môžu mať na udržiavanie vašej nadváhy zásadný vplyv. Po ukončení diagnostiky vám objasníme dôvody vašej nadváhy a vypracujeme plán terapie s ohľadom na vaše osobnostné rysy, možnosti a aktuálne okolnosti. Samotná hypnoterapia začína zmenou nevhodných postojov. Pomôžeme vám odstrániť prípadné nesprávne myslenie, znížiť mieru stresu a hypnotickými technikami zvyšujeme vaše sebavedomie na nadchádzajúcu pozitívnu zmenu. Inak povedané, hypnózou oslabujeme vaše vnímanie pocitu hladu a nutkanie na neželané správanie.

Výsledkom programu je získanie správnych a zdravých návykov pri výbere potravín, ich množstve i rytme stravovania. Vyberiete a osvojíte si aj vhodnú formu pohybových aktivít a naučíte sa relaxovať, zvládať stres a pracovať so svojimi emóciami. Zmeníte váš postoj k boju s nadváhou. Rýchle diéty a hladovanie vás už viac nemusia zaujímať, pretože dosiahnete dlhodobú a trvalú pozitívnu zmenu životného štýlu.

Chcem si dohodnúť termín konzultácieChcem si dohodnúť termín konzultácie

 

Cenník k službe
1 sedenie (30min)20€
Phone: 0918 361 129
0

Your Cart